مؤسسه زبان کیش

موسسه زبان کیش از موسسه‌های وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش است که در سال ۱۳۶۷ تأسیس شده‌ است.

اولین شعبه این موسسه مخصوص آموزش زبان انگلیسی به آقایان بود. هم اکنون این موسسه با ۷۲ مرکز آموزشی در ۱۷ استان کشور و در حدود ۱۵۰۰ مدرس و ۳۶۰ هزار زبان آموز یکی از بزرگترین متولیان آموزش زبان های خارجی ( شامل آموزش زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی) در ایران محسوب می شود. شعبه‌های موسسه زبان کیش مختلط نیستند و هر شعبه به آموزش آقایان و یا خانم‌ها به صورت جداگانه می​پردازد.

موسسه کیش در آموزش زبان انگلیسی از سری کتاب‌های Total English برای آموزش در سطوح مبتدی تا فوق​میانی( شامل ۵ سطح و ۲۰ ترم) برای بزرگسالان و سری Pacesetter برای نوجوانان و مجموعه کتاب‌های Happy شامل Happy House، Happy Street و Happy Earth استفاده می​کند. (تا سال ۱۳۸۱ این موسسه از کتاب‌های Headway و از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۷ از کتابهای True To Life استفاده می​کرد).

این موسسه پس از اتمام دوره فوق میانی دوره ی پیشرفته(Advanced) را نیز ارائه می کند.

همچنین این موسسه در آموزش زبان فرانسه نیز از مجموعه کتابهای Café-Crème استفاده می‌کند.

موسسه زبان کیش به منظور جذب مدرس زبان انگلیسی از آزمون تافل بهره می‌برد. نمره ۵۳۰ تا ۵۶۰ برای تدریس در مقطع خردسالان و بالای ۵۶۰ برای تدریس در مقطع بزرگسالان ضروری است. افراد حائز شرایط پس از گذراندن آزمون تافل می‌بایست در مصاحبه شرکت نموده و پس از موفقیت در مصاحبه دوره تربیت مدرس TTC را بگذرانند و پس از آن در صورت پشت سر گذارندن demo می‌توانند تدریس کنند.

این موسسه همچنین دوره های آمادگی برای آزمون تافل و آیلتس را در برخی شعب خود برگزار می کند.

== منبع ==

* موسسه علوم و فنون کیش

== پیوند به بیرون ==

* موسسه علوم و فنون کیش

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *