فرهنگسرای تفکر

فرهنگسرای تفکر یکی از فرهنگسراهای فعال در شهر تهران است.

فرهنگسرای تفکر (معرفت) یکی از شش فرهنگسرای واقع در منطقه غرب تهران است. این فرهنگسرا در سال ۱۳۷۵ گشایش و مورد بهره‌برداری قرار گرفت و دارای فعالیت‌های متنوع و مختلف اعم از آموزشی، مذهبی، فرهنگی، هنری، ورزشی در زمینه‌های گوناگون است.

در سال ۸۲ بیش از هفت هزار هنرجو از کلاس‌های مختلف و متنوع، شامل کلاس‌های آموزشی، مذهبی، قرآن، هنرهای تزئینی، هنرهای تجسمی و نمایشی، موسیقی، ورزشی، کلاس‌های آموزش هنری بانوان و خردسالان دوره‌های رایانه، زبان و دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور استفاده کرده‌اند.

فعالیت خاص این فرهنگسرا تا کنون مورد استفاده شهروندان غرب تهران قرار گرفته است شامل نمایشگاه هفتگی از آثار هنرمندان در زمینه‌های مختلف، همایش علل اعتیاد و نحوه برخورد با معتادان، یک کتاب، یک نویسنده، آموزش احکام، برگزاری سلسله کلاس‌های آموزشی مسائل روزمره خانواده‌ها، مسابق خاطرات اسارت، همایش روز پلیس، همایش روزنامه‌نگاران جوان، مراسم تعزیه‌خوانی و… است.

از آنجا که انجام خدمات فکری در سرلوحه امور فرهنگسرای تفکر قرار گرفته، ازاینرو برنامه‌های متنوع فرهنگی اجتماعی، مذهبی و هنری از اصولی‌ترین برنامه‌های این فرهنگسرا است. در این رابطه ارتقای سطح فرهنگی دینی و دستیابی به جامعه متعالی از اهداف کلی فرهنگسرا است.

==نشانی==

تلفن:۴۴۳۱۹۳۰۴ آدرس:بزرگراه آیت‌اله کاشانی، میدان شهرزیبا، خیابان شهران‌

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.